hifistudioprojektowe.pl

projektowanie wnetrz biurowych

projektowanie wnetrz biurowych

Nature in Design

Każdy profesjonalny projektant powie, że natura ma duży wpływ na koncepcji projektowych we wszystkich dziedzinach projektowania. Jednym z powodów jest to, że naturalne wzory są naturalnie piękne, praktyczne i elastyczne. Biomimikra ważnym nowa klasa projektowania, współpracuje bezpośrednio z naturalnych pojęć, dostosowując je do ludzkiego świata designu wnętrz.

Naturalne motywy w projektowaniu, przeszłości i teraźniejszości

Naturalne motywy są częścią sztuki sięga czasów starożytnych. Nie było duchowe połączenie między sztuką i naturą tak długo, że natura jest stałym elementem największych form artystycznych w historii. Tradycyjne formy sztuki i ikony zawierać wiele form naturalnych. logo firmowe zawierają wiele naturalnych formach, roślinnymi i zwierzęcymi.

Naśladując najbardziej efektywnych procesów produkcyjnych na Ziemi miała trochę czasu, ale teraz zasady przemysłowe są również coraz częściej są łączone z procesami naturalnymi. Ponieważ zarówno zrównoważony rozwój i nowe technologie biologiczne stają się najważniejsze kwestie kulturowe, naturalne motywy nabierają nowego znaczenia, jak praktycznych opcji, jak również kwestie sumienia.

Rozwój biomimikra – ogólna koncepcja Biophilia

Biomimikra jest zasadą naukowych i handlowych. Biophilia jest badanie naturalnych wzorów i procesów najlepszy adwokat w Gdańsku rozwijających zasad biomimikra do produkcji. Koncepcja ta jest zjawiskiem globalnym, który przyciąga zainteresowanie na wszystkich szczeblach przemysłu i wszystkich dziedzin wzornictwa przemysłowego. W praktyce biomimikra produkcji przemysłowej ma na celu stworzenie całościowych cykle życia produktów, zmniejszenie ilości odpadów, recykling i wyeliminowania z produkcji substancji niebezpiecznych.

Naturalne procesy są wykorzystywane jako modele roboczych od produkcji i eksploatacji produktu.

– autor artykułu