hifistudioprojektowe.pl

projektowanie wnetrz aranzacje

projektowanie wnetrz aranzacje

Jeżeli obszar w którym mieszkasz jest podatna na dużo deszczu, a chcesz się upewnić, świetliki są co najmniej 10 stóp w górę – w przeciwnym razie będziesz słyszeć kakofonii dźwięków każdym razem, gdy pada deszcz.

Panele słoneczne

Od momentu rozpoczęcia rozmowy o swoim domu lub budynku z architektem, chcesz dowiedzieć się, jak panele słoneczne mogą być zintegrowane z architektura zieleni planach. Po tym wszystkim, panele słoneczne będą pochłaniają dużo ciepła od słońca i zapewnić płacisz mniej na rachunku mocy.

Oszczędzania wody Składniki

Czy to toalety, prysznice, miednice, czy cokolwiek innego w domu, chcesz mieć pewność, że są oszczędności tyle wody, ile to możliwe. Zielona architektura plany muszą obejmować te uchwyty na początku, jeśli jest to coś, co jest dla Ciebie ważne. Mogą być drogie, ale zwykle są to ulgi podatkowe rządu, aby pomóc zrównoważyć koszty.

Poznaj swoje możliwości z zielonym architekta.

Duane Bradshaw Architekci rozważa środowiska i praktykowanie technik architektury zielony długo zanim było efektowne, aby to zrobić. Nie tylko są Adaptacyjne Reuse architektury jest dobrym sposobem na zachowanie środowiska naturalnego, ale mają tendencję wcześniej istniejące pomieszczenia, aby mieć swój poradniastopy.pl/haluksy-leczenie-operacyjne-i-zachowawcze/ własny charakter.

– autor artykułu