hifistudioprojektowe.pl

bezplatny katalog projekt domu

bezplatny katalog projekt domu

Kolor może definiować specyficzne przestrzenie w biurze i od razu ustawić dźwięk dla zabawy i kreatywności, skupienia i koncentracji, a nawet przyjęcie gości.

Upewnij się, że dobór kolorów pracować ze swoimi meblami. Tylko dlatego, że zobaczyć wspaniały kolor w ulubionej restauracji, w hotelu w centrum miasta biodra lub w magazynie, nie znaczy, że będzie pracować w biurze. Trzymając próbki kolorów się ze swoimi meblami i obok dywany, aby upewnić się, że nie konkurować lub kolidować z tym, co masz już na swoim miejscu, lub zadzwoń do konsultanta kolorów lub projektanta, aby pomóc w wyborze. (Istnieją tysiące kolorów po wszystkim, a to może wydawać się skomplikowane!)

Ciepły kolor w recepcji wita gości:

Najlepszy ze wszystkich, kolor może zrobić wszystko powyższe na trochę więcej niż tylko koszt slathering na starym białawej farby sprawia, że ??badania mówią pracownicy „czują się zmęczone i directionless”. Kiedy zmiany strukturalne nie są w budżecie, nie można sobie pozwolić na inwestowanie w nowe meble lub właściciel nie pozwoli Ci zmienić rzuty, kolor jest wielki (i tani) sposób na zwiększenie powierzchni biurowej, ożywić Twoja marka i utrzymać pracowników szczęśliwy i zaangażowani.

– autor artykułu