hifistudioprojektowe.pl

projektowanie elewacji budynkow

projektowanie elewacji budynkow

Jak kolor twojej Urzędu może spowodować SHIFT Attitude w Miejscu Pracy

Liczne badania wykazały, że prawo wyboru koloru farby w miejscu pracy mogą znacząco poprawić postawy pracowników, zwiększyć produktywność, tworzenie świadomości marki dla swoich klientów, a nawet mogą zmniejszyć liczbę dni choroby pracownicy biorą.

Po pierwsze, należy rozważyć nastrój chcesz utworzyć w przestrzeni. Jeśli masz powierzchnię handlową, może warto rozważyć kolor jako tło, aby wyświetlić swoje produkty przeciw. Miękka gołąb szary, jasnożółty, szałwia zielony lub bladoniebieskie może stworzyć paletę kojące dla oka, a nie rozpraszać dla elementów, które próbują sprzedać. Intensywność koloru i kombinacji kolorów można tworzyć interesujące i stymulujące działanie, a także maskują ślady zarysowań, odciskami palców i brud przy dużym natężeniu ruchu. Głębokie błękity, fiolety i fiolety Mówi się, że kolor królewskiej, i mają tendencję do tworzenia uczucia przepychu i bogactwa.

Kolor bogactwa jest używana w tym banku sali konferencyjnej:

Kolor może być stosowany jako element jednoczący tożsamości marki firmy, która doskonale nadaje się do doprowadzenia pracowników razem i dobre dla wzmocnienia marki dla klientów i innych osób, które odwiedzają swoje biura. Białe ściany mogą czuć się bardzo sterylne, i faktycznie powodować zmęczenie oczu dla pracowników. Ciemne kolory, takie jak głębokie fiolety, szarości i ciemnych brązowych odcieniach czekolady mogą czuć się przytłaczająca dla niektórych, i zrobić miejsce czują smaller- ale dla innych te dźwięki mogą być ciekawym wyborem w pomieszczeniach takich jak swanky winiarni lub bardzo nowoczesnej powierzchni biurowej. Wybieranie koloru w oparciu o funkcję swojego miejsca jest kluczowym elementem dla ogólnego estetycznego designu.

A cool blue wejście wygląda czyste i wydajne:

– autor artykułu