hifistudioprojektowe.pl

projektowanie budynkow program

projektowanie budynkow program

Nowoczesna architektura – niedoskonałym Argument

„No architektura może być prawdziwie szlachetny, który nie jest niedoskonałe.” John Ruskin

Nasze usługi montażu

Od chwili, gdy budynek jest otwarty i oddany do użytku to zaczyna wieku. Dlatego też decydujące znaczenie dla jego powodzenia, jak nosi to wady – z powodu wady rzeczywiście przyjść!www.dotlogic.pl

Nowiutki bezbłędne Budynek jest piękny i fascynujący na pewno, ze świeżością, która wygląda dobrze na okładkach. Jednak, gdy nowością ma nosić off, a czas zaczął się umieścić na nim swoje piętno, z kolorowych magazynów zwrócili swoją uwagę gdzie indziej! Podobnie jak w przemyśle odzieżowym, budownictwo ubóstwia bezbłędne, świeże i niedoświadczony architekturę, bez żadnych śladów na jej powierzchni.

Długość życia budynku przeżywa, że ??na jego twórców przez wiele wieków, jeśli zostanie to zrobione dobrze. Dlatego należy pamiętać, że, podobnie jak budujemy, aby sprostać obecnym wymaganiom, możemy również zbudować w przyszłości, stosując roztwory materiałów, form, struktur i planowania, które wytrzyma próbę czasu. W przeciwnym razie nasze budynki mogą skończyć się przestarzałe, niekochana, a może nawet zburzony niedługo.

Nie możemy oczekiwać, aby być w stanie stworzyć takie piękności jak Ageless Panteon w Rzymie lub Hagia Sophia w Stambule, podobnie jak my prawdopodobnie nie będzie wyglądać tak dobrze, jak Sophia Loren, gdy zwracamy 70. Istnieje zbyt wiele czynników, które są poza naszą sterowania, takich jak światowej gospodarki, bilansu energetycznego, … loterii genowej, itp

Możemy jednak pamiętać, że budujemy dla bliźnich, którzy są doskonale niedoskonałe i że budynki będą stymulować i pocieszyć ludzi dla pokoleń po są one zbudowane. Większość ludzi kocha się miłą atmosferą, która jest tworzona przez stare i zużyte architektury, które przetrwały próbę czasu i nadal wygląda pięknie! Idąc przez średniowiecznych miasteczek we Włoszech, na przykład, wiele doświadczy niższy poziom stresu i czuć się bezpiecznie i komfortowo.
tkaniny sklep internetowy
– autor artykułu