hifistudioprojektowe.pl

jakie biuro projektowe polecacie

jakie biuro projektowe polecacie

Boi się kupić dom Dlaczego Wypożyczanie jest Risky Business

Chodźmy prawdziwe tutaj. Kupno domu to ważna decyzja. Ale niekoniecznie ryzykowna. Jednym z największych problemów dla większości ludzi traci dom. Co się stanie, jeśli coś przychodzi i odchodzi dochody i nie możemy dokonać płatności? Nie pozwól, by ta troska powstrzymać od własnego domu.eventy wrocław Pomyśl o sytuacji tutaj …

Scenariusz: Po prostu stracił pracę i nie mają wystarczających dochodów do dokonania płatności. Jeśli wynajmujesz, staje się poważnym problemem. Czy wiesz, że większość firm wynajmu rozpocznie się proces eksmisji, jeśli jesteś tak mało jak 10 dni późno na sprzedaż? Jeśli nie można im zapłacić, oni figura będą kopać cię i kogoś w miejscu, które mogą. Wtedy jesteś zmuszony do znalezienia nowego miejsca do życia … ale teraz mamy inny problem. Żadna praca i nie ma dochodu i eksmisja sprawia, że ??trudno znaleźć inne mieszkanie. Jeśli nie znajdziesz, może wymagać dużego depozytu … oczywiście jeśli miał takie pieniądze nie zostałyby eksmitowany w pierwszej kolejności!

Jako właściciel domu, rzeczy są różne. Widać, firma hipotecznych nie wygląda do zamknięcia w domu od razu. W rzeczywistości są one znacznie bardziej skłonni do współpracy z tobą. Czemu? Dobrze, że pochodzi od strachu poważnych strat finansowych. Gdy pożyczkodawca zamyka dostęp w domu, już nie zarabiać na zainteresowania, dlatego są one w biznesie. Mają odwrócić się i sprzedać dom, zwykle znacznie poniżej wartości rynkowej … Oni nie mają czasu, by czekać na to, aby sprzedać dla zysku! Więc jeśli jesteś winien $ 150.000 domu i sprzedał go za $ +128.000, stracili $ 22.000 oraz prowizje agenta nieruchomości. Ich łączna strata byłaby ponad $ 29.000! Mając to na uwadze, kredytodawcy będą pracować ze sobą, próbując odzyskać. Wielu kredytodawców nie rozpocznie postępowanie wykluczenia aż kilka miesięcy tyle! A jeśli w końcu nie może wrócić na tor, nadal można sprzedać swój dom, a może nawet zarobić!

Więc widać, kupno domu daje ogromną ilość zabezpieczeń Gdzie wynajem nie może. Jeśli skończył 3 miesiące tyłu, może to mieć wpływ na kredyt, ale nadal mają swoje miejsce do życia. A jeśli się eksmitowany z mieszkania, lepiej wierzyć, że będzie bolało kredytu też!

Daj sobie i swojej rodziny coś mogą czuć się bezpiecznie w.

– autor artykułu